Vystavovatelé a partnerské organizace

Registrační formulář pro vystavovatele

Katolické gymnázium Třebíč

www.kgtrebic.cz/

Tančící kostky

Centrum pro mladé objevitele - programy Lego Education se specializují na děti 3-14 let a zahrnují systém integrovaného vzdělávání matematiky, fyziky, mechaniky, informačních technologií a robotiky.

www.tancicikostky.cz/

Mozkoherna

Mozek je jako sval. Stejně jako posilujeme tělo pro lepší fyzickou kondici, je potřeba trénovat mozek pro dobré mentální výkony. Tréninkem a učením vznikají v mozku nové neurony. Zlepšuje se koncentrace, paměť, prostorová představivost, logika, verbální vyjadřování, kreativita, rychlost reakcí. Díky tréninku lépe zvládáme krizové situace, jsme odolnější vůči stresu a umíme efektivně relaxovat.

www.mindball.eu/

Centrum podpory rodin Ruth

je zaměřená na podporu rodin v oblasti partnerských, manželských i mezigeneračních vztahů.

www.trebic.charita.cz/.../poradna-ruth/

FLER Jany Procházkové

www.fler.cz/jenapr/

VIDA!

Co je VIDA? No přece zvolání – když objevíte něco překvapivého. „Vida! To jsem nevěděl…“. Přijďte k nám a schválně počítejte, kolikrát u nás řeknete „Vida!“ Důvodů je tu dost. A na každý z nich si musíte sáhnout. Osobně vyzkoušet. Objevujte, bavte se a učte se hrou. To je VIDA!

VIDA! je zábavní vědecký park u brněnského výstaviště a je úplně pro všechny. Možná batolata si to tu úplně neužijí, ale jinak se u nás zabaví každý. A ještě se i něco dozví!

www.vida.cz/

Korálky od Hanky

Na festivalu jsme pouze v neděli!

www.fler.cz/haf-design/

Informační centrum pro mládež

www.icmtrebic.cz/

Centrum volného času Hrubínka, Klub mezi domy

Deskové hry včetně vysvětlení od zkušených hermistrů.

www.hrubinka.cz/deskovky/

Mateřská škola Světýlko

www.svetylko.com/

Mindok

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působíme od roku 2007 a za tu dobu jsme vydali více než 100 různých her.

www.mindok.cz/cz/uvodni-strana

Piatnik

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty.

V Rakousku dnes firmě PIATNIK patří vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

www.eshop-piatnik.cz/

Klinická logopedie Třebíč - Mgr. Jana Chloupková

www.facebook.com/logopedietrebic/