Vystavovatelé a partnerské organizace

Registrační formulář pro vystavovatele

Katolické gymnázium Třebíč

www.kgtrebic.cz/

Mozkoherna

Mozek je jako sval. Stejně jako posilujeme tělo pro lepší fyzickou kondici, je potřeba trénovat mozek pro dobré mentální výkony. Tréninkem a učením vznikají v mozku nové neurony. Zlepšuje se koncentrace, paměť, prostorová představivost, logika, verbální vyjadřování, kreativita, rychlost reakcí. Díky tréninku lépe zvládáme krizové situace, jsme odolnější vůči stresu a umíme efektivně relaxovat.

www.mindball.eu/

FLER Jany Procházkové

www.fler.cz/jenapr/

VIDA!

Co je VIDA? No přece zvolání – když objevíte něco překvapivého. „Vida! To jsem nevěděl…“. Přijďte k nám a schválně počítejte, kolikrát u nás řeknete „Vida!“ Důvodů je tu dost. A na každý z nich si musíte sáhnout. Osobně vyzkoušet. Objevujte, bavte se a učte se hrou. To je VIDA!

VIDA! je zábavní vědecký park u brněnského výstaviště a je úplně pro všechny. Možná batolata si to tu úplně neužijí, ale jinak se u nás zabaví každý. A ještě se i něco dozví!

www.vida.cz/

Mateřská škola Světýlko

www.svetylko.com/

Piatnik

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty.

V Rakousku dnes firmě PIATNIK patří vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

www.eshop-piatnik.cz/

Atelier - Barbora Fialová

U mě v obchůdku se můžete těšit na háčkované a ručně vyrobené hračky, doplňky, ale i dekorace do bytu. 🙂